PopisMísta výkonu práce: Plzeňský kraj a Praha
Kontaktní osoba: Lesovoi Vladislav, tel.: 773 921 601 (Po-Pá 8:00-17:00), e-mail: vladislav.lesovoi@almaxwork.cz, nebo osobně na adrese Janáčkova 1883/62, Plzeň.
Náplň práce: obsluha pojízdných zařízení
Požadujeme: zkušenosti ze skladu, schopnost práce s VZV, zodpovědný a samostatný přístup a pečlivost při práci, schopnost soustředit se na zadaný úkol i v napjatých chvílích, ochota pracovat ve třísměnném provozu
Nabízíme: po zkušební době a zapracování navýšení mzdy.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěALMAX WORK-Holding, družstvo, Plzeň, Janáčkova 1883/62, Bolevec, 323 00 Plzeň 23 Mzda minimálně13350 Kč Nastoupit od2019-05-31

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-19T04:36:01

Společnost

ALMAX WORK-Holding, družstvo
  • ALMAX WORK-Holding, družstvo
  • Kontakt : Vladislav Lesovoi
  • Telefon : +420 773 921 601(Po-Pá8:00-17:00)
  • E-mail : vladislav.lesovoi@almaxwork.cz
  • Adresa : ALMAX WORK-Holding, družstvo, Plzeň, Janáčkova 1883/62, Bolevec, 323 00 Plzeň 23

Klíčová slova

práce

schopnost

napjatých

samostatný

přístup

pečlivost

práci

soustředit

zadaný

úkol