PopisMísto výkonu práce: Suderova 12, 709 00 Ostrava - Mariánské hory

Kontakt: e-mailem, telefonicky mezi 12:00 - 13:00 hodinou

Náplň práce:
- nastavení a obsluha ohraňovacího stroje
- práce s výrobky, kontrolní měření

Požadujeme:
- znalost čtení výkresové dokumentace výhodou
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- pečlivost, zručnost, spolehlivost, samostatnost

HPP na dobu určitou s možností prodloužení.

Benefity:
- stravenky
- 4 dny dovolené navíc
- odměny a bonusy
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěSuderova 2080/12, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-19T04:36:01

Společnost

SPOJMONT OSTRAVA s.r.o.
  • SPOJMONT OSTRAVA s.r.o.
  • Kontakt : Personální oddělení
  • Telefon : +420 596 633 971
  • Adresa : Suderova 2080/12, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9

Klíčová slova

práce

místo

dobu

pracovat

směnném

provozu

pečlivost

zručnost

spolehlivost

samostatnosthpp