PopisPožadujeme: minimálně SŠ ekonomického směru, praxe s komplexním zpracováním finančního účetnictví nutná, schopnost aplikace účetních a daňových předpisů do praxe, uživatelská znalost MS Office, schopnost samostatného, přesného a zodpovědného zpracování svěřených úkolů, vystavování faktur, důslednost, pečlivost, chuť pracovat, časová flexibilita.
Náplň práce: samostatné kompletní zpracování a vedení účetnictví, odpovědnost za měsíční závěrky,evidence majetku, zpracování přiznání k DPH, přiznání k silniční dani atd., zpracování výkazů pro ČSÚ, zodpovědnost za správnost zpracovaného finančního účetnictví, kontrola účetních operací.
Nabízíme: pružná pracovní doba, přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí
Místo výkonu práce: České Budějovice
Měsíční mzda: 20 000 Kč, upřesnění mzdy při osobním jednání
Typ pracovního poměru: práce na HPP
Životopisy prosíme zaslat na uvedený email.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěJírovcova 2830/70, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-03-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-19T04:36:01

Společnost

EUROBILLBOARD CB s.r.o.
  • EUROBILLBOARD CB s.r.o.
  • Kontakt : Simona Bláhová
  • E-mail : marketing@eurobillboard.cz
  • Adresa : Jírovcova 2830/70, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4

Klíčová slova

zpracování

účetnictví

práce

přiznání

praxe

pracovní

finančního

schopnost

účetních