PopisNáplň práce:
Montáž a servis měřidel, odečty, základní administrativní činnost.

Požadujeme:
Manuální zručnost a pečlivost, zodpovědný přístup, loajálnost a flexibilnost, komunikační schopnosti, řidičské oprávnění skupiny B, uživatelská znalost práce na PC, výpis RT. Výhodou je vyučení v oboru topenář, instalatér nebo mechanik.

Místo výkonu práce: Praha

Nabízíme:
Možnost zaměstnání i na hlavní pracovní poměr.

Prosíme o zaslání motivačního dopisu a životopisu na e-mailovou adresu: duškova@konceptfast.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKoncept FAST s.r.o. MVP Praha 4 Podolská, Podolská 401/50, Podolí, 147 00 Praha 47 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T03:14:00

Společnost

Koncept FAST s.r.o.
  • Koncept FAST s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Dušková
  • E-mail : duskova@konceptfast.cz
  • Adresa : Koncept FAST s.r.o. MVP Praha 4 Podolská, Podolská 401/50, Podolí, 147 00 Praha 47

Klíčová slova

práce

zaměstnání

vyučení

oboru

topenář

instalatér

mechanikmísto

výkonu

prahanabízíme možnost

hlavní