PopisNáplň práce: -Odebírání a aplikace pružinek do speciálních forem
Měření pružinek dle požadavků kvality a výkresové dokumentace
Po zaučení být schopen provést drobné korekce na stroji
Komunikace s vedoucím a oddělením kvality
Podpora týmového ducha
Příprava forem pro balení
Požadujeme:-Manuální zručnost
-Zkušenosti s měřicími přístroji nutná - posuvné měřítko, profil projektor, atd.
Praxe s měřením dle technické dokumentace
Pozice vyžaduje schopnost měřit / vyhodnocovat širokou škálu parametrů výrobků (rádius, úhly, rovinnosti, délky, síly, průměr)

-Praxe na podobné pozici v kontrole kvality vítaná
-Zodpovědnost
-Chuť začlenit se do fungujícího týmu

Nabízíme: -Smlouva na HPP
-Příjemný kolektiv
-Třísměnný provoz
-Fyzicky nenáročná práce
-Stabilní zázemí nadnárodní firmy

Způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěNa Novém poli 384/6, Staré Město, 733 01 Karviná 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-03-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-19T04:36:01

Společnost

Baumann Springs s.r.o.
  • Baumann Springs s.r.o.
  • Kontakt : Zdeňka Kubečková
  • Adresa : Na Novém poli 384/6, Staré Město, 733 01 Karviná 1

Klíčová slova

kvality

pružinek

dle

výrobků

průměrpraxe

síly

rovinnostidélky

úhly

rádius