PopisPožadujeme:
- SOU/SŠ + kurz pracovníka v sociálních službách akreditovaný MPSV, případně SŠ vzdělání sociálního, výchovného či zdravotnického směru dle vyhlášky 505/2006 příloha 4
Směny: 11,5 hod. denní a noční;
Náplň práce: přímá osobní péče o děti včetně podávání stravy, dohkížení na hygienu a řádnou školní přípravu, vytváření výchovných plánů a denního programu dětí, komunikace s úřady,
plat: dle platných mzdových tarifů a praxe;
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěDětské centrum Čtyřlístek, příspěvková organizace v Opavě, Hornická 900/8, Prostřední Suchá, 735 64 Havířov 4 Mzda minimálně16000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-19T04:36:01

Společnost

Dětské centrum Čtyřlístek, příspěvková organizace
  • Dětské centrum Čtyřlístek, příspěvková organizace
  • Kontakt : Antónia Dubová
  • Telefon : +420 553 621 548
  • Adresa : Dětské centrum Čtyřlístek, příspěvková organizace v Opavě, Hornická 900/8, Prostřední Suchá, 735 64 Havířov 4

Klíčová slova

dle

požadujeme

vytváření

podávání

stravy

dohkížení

hygienu

řádnou

školní

přípravu