PopisNáplň práce: výroba, montáž a kompletace světelných reklam, stojanů a poutačů, zajišťování kontroly správné instalace, odzkoušení funkčnosti, instalace a kontrola kabelů, trafa a opájení

požadujeme: vyhlášku 50/78 Sb. § 6

Zaměstnanecké výhody: 20 dní dovolené, dovolená navíc za loajalitu, multisport karta, firemní akce

kontakt: e-mail: dita.bernasova@moris.cz
nebo telefonicky od 9:00 do 16:00 tel.: 731410259
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMORIS design s.r.o. VMP Tiskařská, Tiskařská 612/4, Malešice, 108 00 Praha 108 Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně38000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-19T04:36:01

Společnost

MORIS design s.r.o.
  • MORIS design s.r.o.
  • Kontakt : Dita Bernasová
  • Telefon : +420 731 410 259
  • E-mail : dita.bernasova@moris.cz
  • Adresa : MORIS design s.r.o. VMP Tiskařská, Tiskařská 612/4, Malešice, 108 00 Praha 108

Klíčová slova

instalace

náplň

navíc

6zaměstnanecké

výhody

dní

dovolené

dovolená

loajalitu