PopisKontakt: Burle Martin, tel.: 733733172, e-mail: mburle@ab-x.cz

Požadavky: Dobrá znalost programování v jakémkoli objektově orientovaném prostředí
Náplň práce: Vývoj desktopových aplikací pro Windows

Postup pro zájemce: Pošlete životopis e-mailem, perspektivní zájemce vyzveme k osobnímu pohovoru. Prosíme nevolat bez předchozího zaslání životopisu, nechodit do firmy bez předchozí domluvy!
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěABX software s.r.o. - 001, Závodu míru 876/3a, Stará Role, 360 17 Karlovy Vary 17 Mzda minimálně40000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-19T04:36:01

Společnost

ABX software s.r.o.
  • ABX software s.r.o.
  • Kontakt : Martin Burle
  • Telefon : +420 733 733 172
  • E-mail : mburle@ab-x.cz
  • Adresa : ABX software s.r.o. - 001, Závodu míru 876/3a, Stará Role, 360 17 Karlovy Vary 17

Klíčová slova

zájemce

pošlete

předchozí

firmy

nechodit

životopisu

zaslání

předchozího

nevolat

prosíme