PopisHORTIM-INTERNATIONAL s.r.o., pobočka Karlovy Vary v současné době posiluje tým a nabízí kandidátům práci na pozici:

ŘIDIČ/KA sk.B

PROČ PRACOVAT PRO NÁS ? NABÍZÍME...
- práci u úspěšného, prosperujícího a významného zaměstnavatele
- dlouhodobou a stabilní práci na hlavní pracovní poměr a pracovní smlouvu
- zajímavé finanční ohodnocení

NABÍZÍME PRÁCI TOMU, KDO...
- má zkušenosti s řízením dodávkového vozu min. 2 roky, vlastní ŘP sk. B
- je trestně bezúhonný
- má příjemné vystupování a je časově flexibilní
- nevadí mu brzké ranní vstávání

CO BUDETE DĚLAT ?
- rozvážet rychlo-obrátkové zboží
- zodpovídat za zboží a vozidlo
- dodržovat pracovní rozvrh a určené trasy

V případě zájmu zašlete Váš životopis na email: zamestnani@hortim.cz

PODÍVEJTE SE NA NÁS:
www.youtube.com – video „Vítej v týmu“
www.hortim.cz

Hortim-International, spol. s r o. je obchodně - logistická společnost, která se řadí mezi významné importéry a producenty ovoce a zeleniny, zásobující středoevropský trh. Rozšiřujeme působnost našich týmů napříč všemi pobočkami, od roku 1993 jsme si postupně vybudovali silné zázemí, stabilní strukturu, udržujeme si zkušené zaměstnance a neustále posilujeme obchodní význam. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHortim - International, spol. s r. o.-Otovice, Mostecká 178, Otovice, 360 01 Karlovy Vary 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-19T12:04:37

Společnost

Hortim-International, spol. s r.o.
  • Hortim-International, spol. s r.o.
  • Kontakt : Dobroslava Kožíšková
  • Adresa : Hortim - International, spol. s r. o.-Otovice, Mostecká 178, Otovice, 360 01 Karlovy Vary 1

Klíčová slova

práci

pracovní

zboží

stabilní

týmuwwwhortimczhortiminternational

producenty

importéry

významné

řadí

společnost