PopisVEDOUCÍ LABORATOŘE
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned,
- Náplň práce: organizace práce týmu silniční laboratoře, zodpovědnost za provoz laboratoře
provádění laboratorních zkoušek v laboratoři a na stavbách
- Požadujeme: SŠ nebo VŠ technického směru, min. 1 rok praxe v silniční zkušební laboratoři
časovou flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost
- Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, možnost sebeuplatnění a profesního rozvoje
odpovídající mzdové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, týden placeného volna navíc, stravenky, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění
- V případě zájmu nás kontaktujte e-malem: martin.bustik@mishk.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěM.I.S. a.s. HK, Resslova 956/13, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně38000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-19T04:36:01

Společnost

M.I.S. a.s.
  • M.I.S. a.s.
  • Kontakt : Martin Buštík
  • Adresa : M.I.S. a.s. HK, Resslova 956/13, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

práce

silniční

zodpovědnost

vedoucí

týden

stabilní

české

společnosti

možnost