PopisOBRÁBĚČI KOVŮ - KARUSELÁŘI
Požadujeme: ÚSO, příp. vyučen v oboru obráběč kovů či strojírenském oboru, znalost NC systému (výhodou MEFI, SIEMENS), oprávnění obsluhovat ZZ, oprávnění provádět vazačské práce, schopnost práce ve 2 případně 3 směnném nebo nepřetržitém provozu.
Náplň práce: seřizování a obsluha konvenčních a NC karuselů při strojním obrábění součástí soustružením, vrtáním, broušením a frézováním přídav. zařízením, řezání i frézování závitů, obrábění vnějších i vnitřních ploch, kuželů, koulí a jiných tvarů, kovotlačitelné operace na plechu, kontrola, měření.
Nabízíme: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění.
První kontakt na čísle: 571 812 773 v době od 8 - 12 hod., e-mail: personalni@tes.cz, možnost osobní schůzky od 9 - 11 hod.
ov. 5.4. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěJiráskova 691, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-04-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

TES VSETÍN s.r.o.
  • TES VSETÍN s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Kovaříčková
  • Telefon : +420 571 812 773
  • E-mail : personalni@tes.cz
  • Adresa : Jiráskova 691, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

práce

příspěvek

oboru

oprávnění

obrábění

kovů

ploch

vnitřních

kuželů

koulí