PopisPROVOZNÍ MANAŽER/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: tvorba systémů, struktury odpovědností, plánování, tvorba časových harmonogramů, osobní vedení spolupracovníků a zároveň komunikace a koordinace činnosti s dalšími kolegy, zajišťování chodu školy po organizační a technicko provozní stránce, ekonomické myšlení, z části řešení rozpočtů apod., reprezentace organizace vůči dalším subjektům a úřadům, koordinace PR aktivit a prezentace školy, zázemí pro zaměstnance organizace a zastupivání ředitele a dalších vedoucích pracovníků, organizace školních i mimoškoních akcí dle potřeby, dohled a odpovědnost za administrativu a činnost kanceláře
- Požadujeme: výrazné organizační a administrativní schopnosti, proaktivní přístup a schopnost samostatné práce i zároveň precizní plnění zadaných úkolů, časovou flexibilitu náležející k této profesi, znalost angličtiny výhodou, výhodou dobrá znalost češtiny (gramatika, stylistika, úprava formální i neformální korespondence), pokročilá práce na PC (MS Word, Excel, e-mail, internet), hromadná korespondence výhodou + schopnost užívat speciální software, kultivovaný vzhled, milý a vstřícný projev, schopnost společenského vystupování, ideálně zkušenost s vedením spolupracovníků, výhodou znalost školní administrativy a výkazů vyžadovaných MŠMT
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, po určité době možnost příspěvku na penzijní připojištění, mobilní telefon, notebook a další zaměstnanecké benefity

- V případě zájmu své životopisy prosím zasílejte na adresu: denis.doksansky@sion.cz, prace@highschool.cz
Více informací o Sion High School na: www.highschool.cz

Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěStřední škola Sion High School, Hradecká 1151/9, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-17T01:56:29

Společnost

Střední škola Sion High School, Hradec Králové
  • Střední škola Sion High School, Hradec Králové
  • Kontakt : Denis Doksanský
  • Telefon : +420 777 253 337
  • E-mail : denis.doksansky@sion.cz, prace@highschool.cz
  • Adresa : Střední škola Sion High School, Hradecká 1151/9, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

výhodou

organizace

znalost

schopnost

práce

provozní

korespondence

školy

koordinace

tvorba