PopisNáplň práce: doprovod klientů k lékaři, příprava a podávání léků, vedení zdravotnické dokumentace.

Nabízíme: nástupní plat dle stupnice platových tarifů Nařízení vlády 340/2017 Sb., zvláštní příplatek, příplatek za víkendy, svátky, osobní ohodnocení.

Požadujeme: trestní bezúhonnost, ŘP sk. B, empatický přístup k osobám se zdravotním postižením, zdravotní způsobilost.

Nutný e-mail kontakt předem! Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěU Elektrárny 1965, 393 01 Pelhřimov Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně38000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace
  • Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace
  • Kontakt : Michaela Petrů
  • Telefon : +420 565 443 926
  • E-mail : petru.m@domovjerabina.cz
  • Adresa : U Elektrárny 1965, 393 01 Pelhřimov

Klíčová slova

příplatek

empatický

víkendy

svátky

osobní

ohodnocenípožadujeme

trestní

bezúhonnost

náplň

zvláštní