PopisKAROSÁŘ/-KA-AUTOKLEMPÍŘ/-KA
- PP na dobu určitou 1 rok, možnost prodloužení na neurčito, nástup možný ihned
- Náplň práce: karosářské opravy vozidel
- Požadujeme: min. střední odborné vzdělání, praxe v oboru výhodou
- Nabízíme: 25 dní dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. "sick days"), finanční příspěvek na dovolenou, příspěvek na stravování,ohodnocení dle započitatelné praxe + zvláštní příplatek
- V případě zájmu kontaktujte: Fidrmuc Pavel, tel.: 974 525 220 (volat Po-Pá 7:00 - 14:00), e-mail: pavel.fidrmuc@pcr.cz Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěUlrichovo náměstí 810/4, 501 01 Hradec Králové Mzda minimálně15480 Kč Mzda maximálně23280 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T03:14:00

Společnost

Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje
  • Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje
  • Kontakt : Pavel Fidrmuc
  • Telefon : +420 974 525 220
  • Adresa : Ulrichovo náměstí 810/4, 501 01 Hradec Králové

Klíčová slova

dní

praxe

příspěvek

dle

volna

tzv

quotsick

daysquot

finanční

dovolenou