PopisPOŽADUJEME: praxe na obdobné pozici výhodou, ne však podmínkou, pracovní nasazení, spolehlivost, aktivní a pozitivní přístup k práci, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, ochota učit se novým věcem, svědomitost, flexibilita, spolehlivost, zájem o tuto pracovní oblast a ochota se rozvíjet a učit se nové věci, zodpovědnost, pečlivost, ochota pracovat ve směnném provozu (ranní/noční směny), vhodná pracovní pozice pro důchodce, ženy i muže, ženy na mateřské dovolené, absolventy apod.
NÁPLŇ PRÁCE: třídění, příprava a vkládání odpadové fólie do recyklační linky, odpovědnost za bezchybnou úpravu vstupního materiálu, dodržování výrobních a technologických postupů, zodpovědnost za udržování pořádku na pracovišti, práce převážně o víkendech, nárazově dle předchozí domluvy (2x -3x do měsíce).
Zaměstnanecké výhody: přátelský kolektiv, prostor pro seberealizaci, možnost přicházet s novými nápady, nástup možný IHNED, čistá nástupní mzda 80,- Kč / hod, práce v novém a čistém prostředí.
V případě zájmu volejte v Po - PÁ 7,00 - 17,00hod. nebo pište na uvedený email, možno se i dostavit osobně v PO-PÁ v 7,00 - 11,00, nebo dle domluvy.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZbraslavice 412, 285 21 Zbraslavice Mzda minimálně80 Kč Mzda maximálně100 Kč Nastoupit od2019-03-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T03:14:00

Společnost

Genito s.r.o.
  • Genito s.r.o.
  • Kontakt : Linda Homolková
  • Telefon : +420 733 103 630
  • Adresa : Zbraslavice 412, 285 21 Zbraslavice

Klíčová slova

pracovní

práce

ochota

zodpovědnost

dle

spolehlivost

domluvy

ženy

učit

seberealizaci