PopisNáplň práce:
- zajištění a balení produktů
- zodpovědnost za rozjezd, nastavení a řízení výrobních variant
- vedení výrobního týmu - zaučení operátorů na linkách, motivace, hodnocení, vzdělávání a rozvoj
- manipulace se surovinami (příjem, vyskladňování)
- provádění základních kvalitativních kontrol a správné vedení výrobních záznamů
- péče o výrobní zařízení
- zajištění dodržování BOZP a interních nařízení
- pracovní doba 7:30 - 16:00 PO - PÁ
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- vzdělání chemického směru výhodou, ne však podmínkou
- praxe ve výrobě 5 let
- znalost práce na PC(Word, Excel, internet)
- dobré organizační a komunikační dovednosti
- samostatnost, spolehlivost
Zaměstnanecké výhody:
- stabilní zázemí
- možnost profesního rozvoje a růstu
V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRuská 117/17, Dubí, 417 03 Pozorka Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-20T04:35:17

Společnost

Gitano cosmetics a.s.
  • Gitano cosmetics a.s.
  • Kontakt : Sára Michalčíková
  • Telefon : +420 792 302 307
  • Adresa : Ruská 117/17, Dubí, 417 03 Pozorka

Klíčová slova

výrobních

vedení

zajištění

práce

vzdělání

pcword

znalost

let

výrobě

praxe