PopisMísto výkonu práce: Klostermannova 995, Rokycany
Náplň práce: komunikace se zákazníky, udržování a rozvíjení vztahů. Administrativní řešení reklamací (zjišťování podkladů, evidence, reakce), analýzy, reporting.
Požadujeme: vzdělání: úplné střední všeobecné, komunikativní znalost AJ, popř. FJ
Nabízíme: platové ohodnocení od. 27.000,- Kč, 5 týdnů dovolené, závodní stravování s dotací, benefitní program
Kontakt: p. Šavlová Markéta, tel.: 371 400 133, e-mail: marketa.savlova@hutchinson.cz, první kontakt telefonicky nebo e-mailem
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHUTCHINSON s. r. o., Klostermannova 995, Plzeňské Předměstí, 337 01 Rokycany 1 Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-04-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

HUTCHINSON s.r.o.
  • HUTCHINSON s.r.o.
  • Kontakt : Markéta Šavlová
  • Telefon : +420 371 400 133
  • E-mail : marketa.savlova@hutchinson.cz
  • Adresa : HUTCHINSON s. r. o., Klostermannova 995, Plzeňské Předměstí, 337 01 Rokycany 1

Klíčová slova

práce

místo

stravování

popř

fj nabízíme

platové

ohodnocení

týdnů

dovolené

závodní