PopisSměnnost: třísměnný provoz (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).

Požadavky:
SŠ/VŠ obor elektrotechnika
Znalost analogové, číslicové a telekomunikační techniky
Orientace v elektronických obvodech a součástkách
Znalost návrhu el. obvodů
Angličtina a němčina na komunikativní úrovni
Schopnosti:
Flexibilita, odpovědnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu
Dobré komunikativní dovednosti

Náplň práce:
Vývoj a údržba testovacích zařízení pro elektronickou výrobu
Spolupracuje na tvorbě nových testovacích programů pro funkční testy
Spolupracuje na nastavení parameterů testerů, jejich pravidelnou kontrolu a údržbu.
Spolupracuje na návrhu konstrukce elektronických a mechanických částí testovacích upínačů
Příprava výrobní dokumentace
Komunikace se zákazníkem v anglickém a německém jazyce

Nabízíme:
Pracovní prostředí - tichá, klimatizovaná, čistá výroba
Pracovní doba - 3směnný provoz
Roční valorizace mezd, 13.plat, čtvrtletní odměny
Náborový příspěvek ve výši 10.000 Kč
Příspěvek zaměstnavatele na stravování
Příspěvek zaměstnavatele na kafetérii (svačiny)
Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2% z HM
Možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů pro zaměstnance i pro jejich rodinné příslušníky
25 dní dovolené
Firemní akce, párty
Příspěvek za doporučení kandidáta na vybrané pozice ve výši 10.000 Kč
Odměny při pracovních a životních jubileích
odměny za zlepšovací návrhy až 1.000 Kč
Pracovní oblečení + obuv
Multisport karta
Zaškolení na danou pozici
Zajištění potřebného přeškolení vyhlášky 50

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěBillundská 2756, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

Connectronics s.r.o.
  • Connectronics s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Anderlová
  • Telefon : +420 312 518 373
  • E-mail : m.anderlova@connectgroup.cz
  • Adresa : Billundská 2756, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

testovacích

výši

zaměstnavatele

komunikativní

elektronických

návrhu

směnnost

mobilních

zvýhodněných

využití