PopisUpřesňující informace:
PRACOVNÍ NÁPLŇ: - obsluha kuchyňských zařízení (myčky, sporáky atd.) - úklid a desinfekce prostor kuchyní a skladů - mytí kuchyňského zařízení - pomocné práce při přípravě pokrmů (čištění a příprava zeleniny, ovoce apod.) - likvidace odpadu a obalového materiálu
NABÍZÍME: - celodenní strava za 50,- Kč, - přátelský kolektiv, - příjemné, čisté a moderní pracovní prostředí, - zaměstnanecké benefity
Pracovní doba: turnusové služby krátký/dlouhý týden

POŽADUJEME: zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, pracovitost a spolehlivost, příjemný vzhled a vystupování, čistota, trestní bezúhonnost

Zaměstnanecké výhody:
hotelové služby se zaměstnaneckou slevou

Způsob kontaktu:
- osobně na adrese hotelu, po-pá 9:00-14:00
- e-mailem: chef@chateau-kynsperk.eu

Místo výkonu práce:
Chateau Kynšperk s.r.o.
Kamenný Dvůr č.p. 1
357 51 Kynšperk nad Ohří Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěChateau Kynšperk s.r.o. - 001, Kamenný Dvůr 1, 357 51 Kynšperk nad Ohří Mzda minimálně14000 Kč Mzda maximálně17000 Kč Nastoupit od2019-03-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T03:14:00

  • Chateau Kynšperk s.r.o.
  • Kontakt : Michal Vinš
  • Adresa : Chateau Kynšperk s.r.o. - 001, Kamenný Dvůr 1, 357 51 Kynšperk nad Ohří

Klíčová slova

služby

zdravotní

zařízení

stav

čistota

vystupování

vzhled

příjemný

spolehlivost

pracovitost