PopisZpůsob prvního kontaktu zájemce telefonicky (po-pá: 8:30-11:00 hod) nebo e-mailem marcela.voborilova@cezpoint.cz

Požadavky:
- pro-klientský přístup
- předchozí zkušenosti v jednání s majiteli a manažery firem výhodou
- komunikační dovednosti na vysoké úrovni
- obchodního ducha
- znalost práce na PC

Náplň práce:
- prezentace produktů skupiny ČEZ v daném regionu
- aktivní budování klientského portfolia v segmentu středních podniků (B2B)
- samostatné vedení a správa obchodního případu
- uzavírání smluv
- osobní jednání o optimalizaci spotřeby dodávky energií a individuální nabídky technologických celků
- následná péče a poradenství vlastního klientského portfolia
- práce s interním CRM systémem

Nabízíme:
- perspektivní a dlouhodobou spolupráci se silným partnerem
- zázemí prestižní společnosti
- motivační ohodnocení, které tvoří fix a bonusy bez horního limitu
- vstupní produktová a prodejní školení
- administrativní podpora back office a seniorního kolegy
- po zaškolení získáte status "Certifikovaný obchodní zástupce skupiny ČEZ"

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěCardinal Point s.r.o. - Brno, Tuřanka, Tuřanka 1222/115, Slatina, 627 00 Brno 27 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T03:14:00

Společnost

Cardinal Point s.r.o.
  • Cardinal Point s.r.o.
  • Kontakt : Marcela Vobořilová
  • Telefon : +420 774 715 375
  • Adresa : Cardinal Point s.r.o. - Brno, Tuřanka, Tuřanka 1222/115, Slatina, 627 00 Brno 27

Klíčová slova

práce

jednání

obchodního

skupiny

klientského

prestižní

zázemí

partnerem

silným

spolupráci