PopisPRACOVNÍK/-ICE POŠTOVNÍ PŘEPÁŽKY
- Firemní den se koná 12. 4. 2019 od 9:00 hod. na Úřadu práce v Hradci Králové, Wonkova 1142/1, v 2. podlaží budovy A, číslo dveří 203
- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup dle dohody
- Náplň práce: vykonávání standardních poštovních služeb na přepážce, prodej poštovních produktů, služeb, doplňkového zboží a produktů smluvních partnerů, příjem a výplata poštovních poukázek, příjem a výdej poštovních zásilek, prodej poštovních cenin a kolků, výplata důchodů
Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou, výborné komunikační schopnosti a odolnost vůči stresu, znalost práce s počítačem, spolehlivost a smysl pro detail
- Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, možnost aktivně se podílet na růstu kvality služeb a celé firmy, různorodou práci s možností denního kontaktu s klienty, základní pracovní dobu 36,5 hod. týdně a 5ti týdny dovolené, rozvoj obchodních dovedností, širokou škálu benefitů, včetně rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních, pracovní smlouvu na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení, finančním ohodnocení na základě plnění osobního plánu prodeje
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: kubistova.petra@cpost.cz
Minimální vzděláníÚSV SměnnostDělené směny PracovištěČeská pošta, s.p. - pošta Hradec Králové 2, Zamenhofova 915/2, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně22500 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-20T04:35:17

Společnost

Česká pošta, s.p.
  • Česká pošta, s.p.
  • Kontakt : Petra Kubistová
  • Adresa : Česká pošta, s.p. - pošta Hradec Králové 2, Zamenhofova 915/2, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

poštovních

dobu

služeb

práce

možností

příjem

výplata

produktů

prodej

pracovní