PopisPracoviště: Benešov
Náplň práce:
o komplexní řízení chodu oddělení
o vedení pracovníků oddělení, koordinace jejich práce a spoluúčast na jejich výběru
o hodnocení a motivace zaměstnanců, jejich podpora při plnění úkolů
o odpovědnost za kvalitu zpracovaných projektů, dodržení termínů a cen
o měsíční reporty rozpracovanosti a plnění (za oddělení i jednotlivé pracovníky)
o odborné technické konzultace s projektanty
o rozvoj projektantů a celého oddělení
o návrhy technických řešení, podílení se na projektování
o zpracování cenových nabídek
o sledování aktuálních norem a metodik našich zákazníků
o zpracovávání podkladů pro účast ve výběrových řízení
o úzká spolupráce s vedením společnosti

Požadavky:
o VŠ vzdělání technického směru, nejlépe v oboru elektro
o minimálně 5 let praxe
o zkušenosti se zpracováním a vedením projektové dokumentace
o zkušenosti s vedením týmu
o profesionalitu, výborné organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost a samostatnost
o týmového ducha
o ochotu a příjemné vystupování
o zájem se stále rozvíjet a učit se novým věcem
o znalost MS Office, MicroStation nebo AutoCAD
o aktivní řidič skupiny B
Výhodou je autorizaci ČKAIT technologická zařízení staveb nebo technika prostředí staveb, specializace elektrotechnická zařízení

Nabízíme:
o smysluplnou a různorodou práci ve stabilní společnosti
o velmi dobré finanční ohodnocení
o přátelský kolektiv
o profesní růst
o podpora Vašich inovativních námětů
o bohatý program zaměstnaneckých benefitů (stravenky, příspěvek na dovolenou, 5. týden placeného volna, permanentky na sport a kulturu, občerstvení na pracovišti atd.)
o pružnou pracovní dobu, home office, služební telefon a automobil
o termín nástupu možno domluvit dle dohody
o Pracoviště Benešov u Prahy
Bližší informace Vám ráda předá Mgr. Jitka Marková, tel.: 778 746 757. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: personalni@elmoz-czech.cz..
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěElmoz Czech, s.r.o. - Černoleská, Černoleská 2326, 256 01 Benešov u Prahy Mzda minimálně40000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T03:14:00

Společnost

Elmoz Czech, s.r.o.
  • Elmoz Czech, s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Marková
  • Telefon : +420 778 746 757
  • Adresa : Elmoz Czech, s.r.o. - Černoleská, Černoleská 2326, 256 01 Benešov u Prahy

Klíčová slova

vedením

plnění

office

oddělení

staveb

pracoviště

ohodnocení o přátelský

společnosti o velmi

dobré

finanční