PopisNáplň práce :
- Vedoucí skladu má za úkol koordinaci a řízení každodenních logistických operací.
Řídí jednotlivé zaměstnance skladu, organizuje jejich práci.
- Odpovídá za dodržování zásad bezpečnosti práce a požární ochrany.
- Provádí pravidelný reporting, spolupracuje s ostatními odděleními společnosti, vede personální agendu skladu.
Zná zásady ukládání zboží na dopravní prostředky.
Vede skladovou evidenci zásob zboží, aktualizuje údaje.
Provádí soupisy zboží a inventarizaci.

Požadavky na zaměstnance :
- Střední vzdělání nebo učební obor s maturitou.
- Prokazatelná zkušenost s vedením lidí (min. 3 roky) ve stejné či obdobné pozici. Pečlivost, přesnost, počtářské schopnosti, dobrá paměť, orientace a znalosti v elektrotechnice. Znalost práce na PC.Zaměstnanecké výhody a benefity:
- Příspěvek na zdraví až do výše 3000,- Kč, nápad měsíce ohodnocen až 3000,- Kč.
Informace o náboru:
- Životopisy mužete posílat emailem na adresu info@ledsviti.cz. Pro případné další dotazy volejte na tel.číslo +420 602 658 319.

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHrnčířská 765/85, 470 01 Česká Lípa 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T03:14:00

Společnost

Roel Adriaan Ramp
  • Roel Adriaan Ramp
  • Kontakt : Roel Adriaan Ramp
  • Telefon : info@ledsviti.cz
  • Adresa : Hrnčířská 765/85, 470 01 Česká Lípa 1

Klíčová slova

práce

zboží

zaměstnance

skladu

prokazatelná

znalosti

orientace

paměť

dobrá

schopnosti