PopisMísto výkonu práce: Vížky 5, Slatiňany
NÁPLŇ PRÁCE: manipulace se zbožím, příjem, skladování a výdej zboží, nakládka a vykládka zákazníků, řízení firemní dodávky
POŽADAVKY: SŠ vzdělání s maturitou výhodou, řidičský průkaz VZV výhodou, řiičský průkaz sk. B - aktivní řidič, komunikační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, zájem o práci, schopnost učit se novým věcem
NABÍZÍME: motivační finanční ohodnocení, mzda 25 000 Kč + 1x ročně finanční bonus, mnoho zaměstnaneckých výhod (např. naturální odměny, slevy na naše výrobky, atd.), příspěvek na stravné, další peněžní odměny, přátelský a mladý kolektiv, zázemí stabilní, prosperující a rychle expandující firmy, odborné zaškolení, pitný režim zdarma, termín nástupu dohodou nebo ihned
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVížky 5, Lukavice, 538 21 Slatiňany Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T03:14:00

Společnost

PET BREEDER CARE a.s.
  • PET BREEDER CARE a.s.
  • Kontakt : Martina Kaplanová
  • Telefon : +420 606 681 769
  • E-mail : kaplanova@sokolfalco.com
  • Adresa : Vížky 5, Lukavice, 538 21 Slatiňany

Klíčová slova

termín

finanční

průkaz

výhodou

odměny

stravné

expandující

výrobky

pitný

atd