PopisVhodné pro: OZP s max. 2. st., OZP s invaliditou 3. st.
Místo výkonu práce: Ostrava-Kunčičky, Vratimovská 672/42
Kontakt: emailem, telefonicky PO-PÁ 8-14 hod.

Náplň práce: příjem a výdej zboží, materiálu, balení a manipulace s těžšími břemeny, dovoz materiálu do výroby z externího skladu, operativní práce ve skladu jako balení zboží, štítkování. Praxe s řízením VZV vítána. Požadujeme ŘP sk.B, zdravotní způsobilost - fyzickou zdatnost (práce je vhodná pouze pro osoby bez závažné poruchy pohybového ústrojí).
Nabízíme: práci v příjemném prostředí pouze na ranní směny, snadná dopravní dostupnost MHD, pracovní doba od 6:30-7:00 do 15:00-15:30.

Benefity: Příspěvek na stravování, masáže, prémie k základní mzdě

HPP na dobu určitou, možnost prodloužení
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVratimovská 672/42, 718 00 Ostrava 18 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T03:14:00

Společnost

CLINITEX s.r.o.
  • CLINITEX s.r.o.
  • Kontakt : Richard Kiovský
  • Telefon : +420 606 782 069
  • Adresa : Vratimovská 672/42, 718 00 Ostrava 18

Klíčová slova

práce

materiálu

skladu

ozp

zboží

balení

snadná

směny

ranní

prostředí