Popis20.3.2019/SŠ/VŠ technického či strojního zaměření výhodou. Znalost AJ na komunikativní úrovni min. B2. Znalost RJ případně NJ velkou výhodou. Zkušenosti v obchodu/praxe z výrobní společnosti 2 roky výhodou.
Náplň práce: komunikace se zákazníky v ČJ i AJ - péče o stávající zákazníky. Řešení problémů zákazníků. aktivní spolupráce s manažery ostatních oddělění a kolegy z Německa. Návrhy cenových nabídek atd. (po zapracování).
Ochota učit se novým věcem, odborné jazykové kurzy, školení.. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBrněnská 61, 693 01 Hustopeče u Brna Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně36000 Kč Nastoupit od2018-03-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T03:14:00

Společnost

Westfalia Metal s.r.o.
  • Westfalia Metal s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Mrázková
  • Telefon : +420 800 023 008
  • Adresa : Brněnská 61, 693 01 Hustopeče u Brna

Klíčová slova

zákazníky

znalost

2032019sšvš

návrhy

aktivní

spolupráce

manažery

ostatních

oddělění

kolegy