PopisSměnnost: třísměnný provoz (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).
Požadavky:
SOU/SŠ elektrotechnického zaměření
Praxe v elektronické výrobě nutná
Znalost práce na PC
Zájem o programování
Samostatnost a spolehlivost
Vyhl. 50, min. §6

Náplň práce:
budete se starat technickou podporu výroby, o hladký běh výrobních linek a dle potřeby budete provádět jejich opravy a řešit vzniklé technické problémy. Součástí práce je instalace výrobních zařízení a nastavování požadovaných parametrů výrobních linek.

Nabízíme:
Pracovní prostředí - tichá, klimatizovaná, čistá výroba
Pracovní doba - 3směnný provoz, roční valorizace mezd
13.plat, čtvrtletní odměny, náborový příspěvek ve výši 10.000 Kč
Příspěvek zaměstnavatele na stravování
Příspěvek zaměstnavatele na kafetérii (svačiny)
Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2% z HM
Možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů pro zaměstnance i pro jejich rodinné příslušníky
25 dní dovolené, firemní akce, párty
Příspěvek za doporučení kandidáta na vybrané pozice ve výši 10.000 Kč
Odměny při pracovních a životních jubileích
Odměny za zlepšovací návrhy až 1.000 Kč
Pracovní oblečení + obuv
Multisport karta
Zaškolení na danou pozici, zajištění potřebného přeškolení vyhlášky 50

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěBillundská 2756, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně34000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

Connectronics s.r.o.
  • Connectronics s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Anderlová
  • Telefon : +420 312 518 373
  • E-mail : m.anderlova@connectgroup.cz
  • Adresa : Billundská 2756, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

výši

výrobních

zaměstnavatele

provoz

práce

směnnost

hm možnost

příslušníky 25

rodinné

zaměstnance