PopisHledáme spolupracovníky, kteří se nebojí pracovních výzev. Čeká Vás práce v perspektivním kolektivu v dynamicky se rozvíjející české společnosti.
Pracovní náplň: řízení přípravy výroby, veškerá agenda spojená s přípravou nástrojů (formy, ostřihy), řešení problémů ve výrobě, řízení malého kolektivu spolupracovníků, komunikace s dodavateli nástrojů,
Požadujeme: SŠ technického směru, znalost programů (MS Office, Auto CAD), znalost čtení výkresové dokumentace, pokročilá úroveň Aj/Nj. Uchazeč by měl být flexibilní, pečlivý, mít ochotu učit se novým věcem, měl by být odolný vůči stresu a změnám. Nabízíme: Práci v přátelském kolektivu, zázemí rychle se rozvíjející české firmy, zajímavou práci v perspektivním oboru, flexibilní pracovní doba, firemní akce, vzdělávání, za odpracované roky dovolená navíc, Unišeky, firemní půjčky.
První kontakt pouze e-mailem: palik@as-casting.cz
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěAS-CASTING s.r.o. . Noviny pod Ralskem, Noviny pod Ralskem 152, 471 24 Mimoň Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

AS-CASTING s.r.o.
  • AS-CASTING s.r.o.
  • Kontakt : Ctibor Palík
  • Telefon : +420 735 173 400
  • E-mail : palik@as-casting.cz
  • Adresa : AS-CASTING s.r.o. . Noviny pod Ralskem, Noviny pod Ralskem 152, 471 24 Mimoň

Klíčová slova

kolektivu

české

řízení

měl

flexibilní

práci

firemní

perspektivním

rozvíjející

znalost