PopisPožadujeme:
˘ Středoškolské nebo odborné vyučení, vhodné i pro absolventy
˘ Čtení výkresové dokumentace, práce s dílenským nářadím
˘ Manuální zručnost
˘ Proaktivní přístup, pečlivost, odpovědnost, samostatnost
Náplň práce:
˘ Zámečnické a dílenské práce
Nabízíme:
˘ Zázemí stabilní, ryze české společnosti
˘ Příspěvek na stravování
˘ Práce na HPP
˘ Motivující pracovní ohodnocení, firemní benefity
˘ Nástup možný ihned
V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na email:zvejska@bustec.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBustec production s.r.o. - pracoviště, Brněnská č.p. 1748/21b, 678 01 Blansko 1 Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-03-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T03:14:00

Společnost

Bustec production s.r.o.
  • Bustec production s.r.o.
  • Kontakt : Miloslav Zvejška
  • Telefon : +420 728 898 892
  • E-mail : zvejska@bustec.cz
  • Adresa : Bustec production s.r.o. - pracoviště, Brněnská č.p. 1748/21b, 678 01 Blansko 1

Klíčová slova

práce

požadujeme ˘

firemní

české

společnosti ˘

příspěvek

stravování˘

hpp˘

motivující

pracovní