PopisPrvní kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně Brno, Berkova 92 ( Úterý - Čtvrtek od 9 od 15 hod - po předchozí dohodě )

Popis pracovní pozice AQUA-GAS Brno :
" Instalatérské a topenářské práce při novostavbách i rekonstrukcích ( RD, BD )
" Provádění svářečských prácí - není podmínkou - výhodou

Požadujeme:
" 3 roky odborné praxe
" bezúhonnost
" ŘP sk. B - výhodou
" osobní kurzy, zkoušky - výhodou

Nástup 2/2019

Zaměstnanecké výhody:
osobní ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům - mimořádné prémie a další benefity

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBerkova 534/92, Královo Pole, 612 00 Brno 12 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně42000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-11T02:02:19

Společnost

AQUA - GAS, s.r.o.
  • AQUA - GAS, s.r.o.
  • Kontakt : Petr Válek
  • Telefon : +420 777 246 407(Po-Pá9-15h)
  • Adresa : Berkova 534/92, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Klíčová slova

brno

kontakt

výhodounástup

výhodoupožadujeme 3

roky

odborné

praxe bezúhonnost řp

výhodou osobní

kurzy

zkoušky