PopisNáplň práce:
- vedení agendy materiálu pro výrobu, objednávky, stavy skladů, inventury
- vyhodnocování výroby, statistiky
- agenda údržby výrobních zařízení, revize, opravy
- vedení agendy BOZP
- navádění faktur do systému
- řešení administrativních záležitostí se zaměstnanci výroby
- zajišťování výběrových řízení na pracovníky výroby
- měsíční přehledy a výkazy v excelu
- jiné administrativní činnosti

Požadujeme:
- spolehlivou osobnost schopnou plnit úkoly samostatně a v zadaném termínu
- odpovědnost, pečlivost, důslednost, flexibilitu a schopnost pracovat v týmu
- ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání
- znalost NJ výhodou
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- uživatelskou znalost práce na PC
- dobrou znalost práce s MS Office, zejména Excel
- praxe min. 1 rok na podobné pozici

Nabízíme:
- zázemí stabilní rakouské společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- možnost seberealizace a profesního růstu
- vzdělávací kurzy
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Benefity:
- obědy zdarma / stravenky
- vánoční věrnostní 13. plat
- příspěvek na penzijní připojištění
- služební smartphone a soukromé volání zdarma

Kontakt - e-mailem na prace@alignum.com, telefonicky, osobní kontakt možný po předchozí domluvě.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAlignum CZ s.r.o.- průmyslový areál Paskov (vedle pily), Staříč 542, 739 43 Staříč Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T15:48:41

Společnost

Alignum CZ s.r.o.
  • Alignum CZ s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Cholevová
  • Telefon : +420 558 445 414
  • Adresa : Alignum CZ s.r.o.- průmyslový areál Paskov (vedle pily), Staříč 542, 739 43 Staříč

Klíčová slova

znalost

práce

výroby

možný

vedení

agendy

předchozí

pozicinabízíme

seberealizace

možnost