PopisA11 z:8/12019 a:19/2/2019
Práce ve 2 směnném provozu (06:00-14:00 hod.; 14:00-22:00 hod.)
Náplň práce:
- broušení nerezových dílců uhlovou ruční bruskou
- broušení vzduchovými bruskami a kartáči
- obsluha pásové brusky.
Požadujeme:
- SOU nebo SŠ
- manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu, samostatnost a týmovou spolupráci.
Nabízíme:
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti s 25 letou tradicí na českém trhu
- finanční ohodnocení dle významu pozice, příplatky za odpolední směnu, bonusový systém (odměny za docházku, pololetní a roční odměny)
- práci na HPP a nástup ihned
- moderní, čisté a příjemné pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- široké spektrum zaměstnaneckých výhod.
Zaměstnanecké výhody:
- týden dovolené navíc, stravenky, jazykové a odborné vzdělávání
- penzijní připojištění/životní pojištění, letní pitný režim, firemní akce.
V případě Vašeho zájmu posílejte prosím Váš strukturovaný životopis v ČJ s označením „Brusič“
na výše uvedenou e-mailovou adresu. Minimální vzděláníNižší střední SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBLANCO Professional CZ, spol. s r. o.- prac. Chlebovice, Příborská 258, Chlebovice, 739 42 Frýdek-Místek 8 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-02-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-20T01:57:32

Společnost

BLANCO Professional CZ spol. s r.o.
  • BLANCO Professional CZ spol. s r.o.
  • Kontakt : Jana Nahodilová
  • Telefon : +420 555 530 047
  • Adresa : BLANCO Professional CZ, spol. s r. o.- prac. Chlebovice, Příborská 258, Chlebovice, 739 42 Frýdek-Místek 8

Klíčová slova

broušení

a11z812019a1922019 práce

kolektiv

navíc

dovolené

týden

výhody

výhod zaměstnanecké

zaměstnaneckých

spektrum