PopisHR RECRUITER/HR CONSULTANT
- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: personální práce na svěřených HR projektech pro naše klienty, každodenní komunikace s kandidáty a klienty, nábor nových přidělených zaměstnanců dle požadavku klientů
vedení pracovně-právní agendy a HR administrativa, spolupráce se mzdovou účtárnou v oblasti docházek a přípravy mezd
- Požadujeme: nadšení a motivaci pro práci s lidmi, chuť rozvíjet se v oblasti personalistiky a náboru, samostatný a zodpovědný přístup k práci, komunikativní a proaktivní osobnost
pro-klientsky nastaveného člověka, organizačně zdatného kandidáta, který si umí efektivně plánovat svůj čas, předchozí zkušenost z oblasti náboru a personalistiky podmínkou, uživatelská znalost Excelu, komunikativní znalost angličtiny výhodou
- Nabízíme: příležitost rozvíjet se v zázemí zkušeného týmu a pod vedením podporující manažerky, možnost samostatně vést HR projekty a koordinovat spolupráci u našich významných klientů, stabilní zaměstnání v zázemí mezinárodní firmy, spolupráci ve fajn partě, kde se tahá za jeden provaz, skvělou šéfku a pracovní porady třeba v rámci společné snídaně ;), motivující bonusový systém za dobře odvedenou práci, intenzivní zaškolení a podpora v podobě Buddy programu, benefity na podporu work-life balance, včetně 30 dnů volna, home office, flexibilní pracovní doba, příspěvek na Multisport kartu, stravenkovou kartu, penzijní či životní připojištění
firemní akce a eventy,
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (8 - 16 hod), kontaktní osoba: Kozárová Jana Bc., tel.: 770 112 249, e-mail: jana.kozarova@randstad.cz
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRandstad s.r.o. - HK, Havlíčkova 404/2, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně31000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-21T01:55:43

Společnost

Randstad s.r.o.
  • Randstad s.r.o.
  • Kontakt : Jana Kozárová
  • Telefon : +420 770 112 249
  • Adresa : Randstad s.r.o. - HK, Havlíčkova 404/2, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

práci

oblasti

znalost

klienty

kartu

rozvíjet

spolupráci

zázemí

personalistiky

náboru