PopisNáplň práce: HW A SW podpora distributorů a zákazníků; vyřizování stížností - investigace příčiny vady, opravy, odpověď zákazníkovi.

Požadavky: SŠ vzdělání; obecný přehled v počítačové technice (standardní PC); orientace v elektronice nebo elektrotechnice výhodou; samostatnost, pečlivost, komunikační dovednosti, zodpovědnost; dobrá znalost AJ slovem i písmem, nutné telefonáty do zahraničí; řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnavatel nabízí: odpovídající finanční ohodnocení; příjemné pracovní prostředí; pružnou pracovní dobu; bonusy za docházku, bonusy za věrnost firmě; po 1 roce benefitní kartu; jazykové kurzy; akce stmelující kolektiv; pozici vhodnou i pro absolventy/-ky.

Bližší informace podá paní Nováková Helena, tel.: 775 622 611, e-mail: novakova@deymed.com Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKudrnáčova 533, 549 31 Hronov 1 Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-03-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-12T01:56:13

Společnost

DEYMED Diagnostic s.r.o.
  • DEYMED Diagnostic s.r.o.
  • Kontakt : Helena Nováková
  • Telefon : +420 775 622 611
  • Adresa : Kudrnáčova 533, 549 31 Hronov 1

Klíčová slova

bonusy

pracovní

náplň

roce

bzaměstnavatel

nabízí

odpovídající

finanční

ohodnocení

příjemné