PopisRozšířený popis - obchodně - administrativní pracovník s aktivní znalostí italského jazyka.
Požadujeme - znalost italského jazyka na velmi dobré úrovni, uživatelská znalost PC, reprezentativní vystupování, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti.
Pracovní náplň: objednávání zboží, řešení logistiky přeprav Itálie - ČR, překlady obchodní korespondence, vytváření cenových nabídek, denní komunikace se stávajícími zákazníky v italském jazyce.
Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti, - motivující finanční ohodnocení (fix + bonusy), - příjemné a přátelské pracovní prostředí.
Obratové bonusy, telefon, notebook.
Kontakt emailem, telefonicky. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěInternational Service Agency, 9. května 678/20, 390 02 Tábor 2 Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-09T02:18:37

Společnost

Lucie Šejnohová
  • Lucie Šejnohová
  • Kontakt : Lucie Šejnohová
  • Telefon : +420 777 800 282,381 212 146 4
  • Adresa : International Service Agency, 9. května 678/20, 390 02 Tábor 2

Klíčová slova

italského

znalost

bonusy

dobré

rozšířený

společnosti

vytváření

cenových

nabídek

denní