PopisMÍSTO VÝKONU: Skořenice
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ DOBA: 1 den/6 hodin, 1 x za 14 dní sobota, neděle ( 6 hodin)
NÁPLŇ PRÁCE: výkrm býků a péče o telata
POŽADUJEME: kladný vztah ke zvířatům, samostatnost, odpovědnost
NABÍZÍME: příspěvek na stravování, na rehabilitaci (rekreaci), příspěvek na penzijní a životní připojištění, slevová karta na čerpání pohonných hmot
KONTAKT: telefonicky 7 - 15 hodin Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAG Skořenice, akciová společnost - pracoviště Skořenice, Skořenice Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-10T02:13:05

Společnost

AG Skořenice, akciová společnost
  • AG Skořenice, akciová společnost
  • Kontakt : Jitka Ješinová
  • Telefon : +420 465 489 012
  • E-mail : jesinova@agskorenice.cz
  • Adresa : AG Skořenice, akciová společnost - pracoviště Skořenice, Skořenice

Klíčová slova

příspěvek

hodin

místo

penzijní

odpovědnost nabízíme

stravování

rehabilitaci

rekreaci

připojištění

životní