PopisPožadavky: trestní bezúhonnost, praxe na pozici instalatéra / topenáře výhodou, spolehlivost, pečlivost, chuť pracovat a učit se nové věci, časová flexibilita, ŘP sk. B (E výhodou)
Náplň práce: jedná se o topenářské a instalatérské práce na interních i externích zakázkách, samostatná práce na zakázkách pod vedením projektového manažera
Výhody: téměř výhradně práci s moderními technologiemi, k dispozici firemní notebook a telefon, příspěvek na stravné, pravidelné odměny
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNWT a.s. - Tř. Tomáše Bati, třída Tomáše Bati 269, Prštné, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně16500 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-28T10:20:14

Společnost

NWT a.s.
  • NWT a.s.
  • Kontakt : Veronika Očadlíková
  • Telefon : +420 606 083 985
  • E-mail : veronika.ocadlikova@nwt.cz
  • Adresa : NWT a.s. - Tř. Tomáše Bati, třída Tomáše Bati 269, Prštné, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

práce

zakázkách

práci

samostatná

vedením

projektového

manažera výhody

téměř

výhradně