PopisNÁPLŇ PRÁCE: správa svěřeného sortimentu, jednání s dodavateli, podílení se na tvorbě tiskovin
POŽADAVKY: obchodního ducha, pojem obchodní podmínky a marketingové podpory ti nejsou cizí, příjemné vystupování a skvělé komunikační dovednosti, pečlivost, zodpovědnost, znalost programu Money S3, S5 - výhodou
NABÍZÍME: zázemí úspěšné české společnosti, přátelskou partu kolegů, kteří dokáží nejen oslavit skvělé výsledky, ale také povzbudit a poradit, když se nedaří, vzdělávání, firemní automobil i pro soukromé účely, SIM s neomezeným tarifem, víceúčelová karta MultiSport, Sodexo, firemní akce
KONTAKT: e-mailem (zaslat životopis) Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěHálkova 2217/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-23T03:08:14

Společnost

PAPERA s.r.o.
  • PAPERA s.r.o.
  • Kontakt : Monika Kadlecová
  • Telefon : +420 461 541 078(volba4personální)
  • E-mail : personalni@papera.cz
  • Adresa : Hálkova 2217/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Klíčová slova

firemní

skvělé

náplň

přátelskou

partu

kolegů

dokáží

nejen

oslavit

výsledky