PopisPožadujeme:
- administrativní činnost spojenou s uzavíráním úvěrových smluv
- evidenci a vyhodnocování prodeje, vyplňování a zasílání reportů
na prodejní ploše obchodního domu Tesco

Pracovní náplň:
aktivní nabízení kreditních karet, hotovostních úvěrů a konsolidací na prodejní ploše obchodního domu Tesco.
Veškerá administrativní činnost spojená s uzavíráním úvěrových smluv

Nabízíme:
- zázemí silné a stabilní společnosti
- atraktivní práci na hlavní pracovní poměr
- pracovní dobu po - pá 9:00 -17:30hod.
- vstupní školení a profesionální zaškolení na prodejně
- 5 týdnů dovolené, sick days
- stravenky, zvýhodněné čerpání firemních produktů
- volnočasové poukázky
- příspěvek na penzijní připojištění
- práci v rozmanitém prostředí prodejny Tesco

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHome Credit a.s., pracoviště, TESCO, Americká 2777, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně32000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-22T03:26:31

Společnost

Home Credit a.s.
  • Home Credit a.s.
  • Kontakt : Petr Lavický
  • Telefon : +420 792 497 228
  • E-mail : petr.lavicky@homecredit.cz
  • Adresa : Home Credit a.s., pracoviště, TESCO, Americká 2777, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

pracovní

prodejní

činnost

uzavíráním

úvěrových

práci

administrativní

domu

obchodního

ploše