PopisŽivotopisy v elektronické podobě zasílat na e-mail: lucie.posvarova@explosia.cz
Pracovní náplň: Sekundární rozpojování rubaniny pomocí hydraulického rozbíjecího kladiva (případně nakládka rubaniny). Obsluhovaný stroj: pásový bagr.
Pracovní doba od 6-14 h. Pracovněprávní vztah na dobu: určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou
Požadujeme:
" Strojní průkaz
" Manuální zručnost (znalost údržby bagrů výhodou)
" Flexibilita (ochota cestovat, variabilní pracovní doba)
" Řidičský průkaz sk. B
" Dobrý zdravotní stav
" Čistý trestní rejstřík
Nabízíme:
" Možnost profesního růstu, vzdělávání a rozvoj
" Motivační složku mzdy - osobní hodnocení
" zaměstnanecké výhody - dodatková dovolená, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, unišeky, zvýhodněné ceny na lázeňské pobyty

Pracoviště: Litice, Pňovany, Svrčovec a Těškov Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěExplosia a.s. Plzeňský kraj, Plzeňský kraj Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-23T03:08:14

Společnost

Explosia a.s.
  • Explosia a.s.
  • Kontakt : Životopis
  • E-mail : lucie.posvarova@explosia.cz
  • Adresa : Explosia a.s. Plzeňský kraj, Plzeňský kraj

Klíčová slova

rubaniny

dobu

rejstřík nabízímequot možnost

složku

rozvoj quot motivační

vzdělávání

růstu

profesního

životopisy

osobní