PopisINVESTIČNÍ TECHNIK, PROJEKTOVÝ MANAŽER
Pracovní náplň: příprava a realizace jednotlivých investic menšího rozsahu nebo částí velkých investic
příprava výběrových řízení investičních akcí po věcné stránce příprava akcí v návaznosti na dotační tituly
Pracovní poměr: na dobu neurčitou, příp. zkrácený pracovní úvazek, možný home office
Místo výkonu práce: Lánov
Platová třída: 9 (podle započitatelné praxe 18.230 - 27.420 Kč) + osobní ohodnocení
Možný nástup: ihned
Požadavky na uchazeče dle zákona o úřednících územních samosprávných celků:
- občan ČR (nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR - nutnost ovládat český jazyk)
- fyzická osoba, která dosáhla věku alespoň 18 let
- plná svéprávnost
- bezúhonnost (za bezúhonnou se nepovažuje fyzická osoba, která byla pravomocně odsouzena pro trestný čin spáchaný úmyslně, nebo pro trestný čin spáchaný z nedbalosti za jednání související s výkonem veřejné správy, pokud se podle zákona na tuto osobu nehledí, jako by nebyla odsouzena)
Kvalifikační předpoklad: minimálně střední vzdělání ekonomického, manažerského směru (stavební směr výhodou)
Další informace: volejte OÚ Lánov 499 432 211
Náležitostí přihlášky jsou: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana), datum a podpis.
K přihlášce připojte: profesní životopis, výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Písemnou přihlášku spolu s požadovanými doklady zašlete na Obec Lánov, Prostřední Lánov 200, 543 41 Lánov.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoli toto výběrové řízení zrušit.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěProstřední Lánov 200, 543 41 Lánov Mzda minimálně18230 Kč Mzda maximálně27420 Kč Nastoupit od2019-05-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

Obec Lánov
  • Obec Lánov
  • Kontakt : Kontakt
  • Telefon : +420 499 432 211
  • Adresa : Prostřední Lánov 200, 543 41 Lánov

Klíčová slova

čin

řízení

dokladu

zákona

místo

datum

občan

státní

fyzická

osoba