PopisVÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
Pracovní pozice: Junior projektový manažer/manažerka útvaru pro rozvoj
Základní pracovní náplň: příprava, realizace a udržitelnost projektů financovaných z evropských dotací; projektová, finanční a komplexní administrativa dotačních projektů; metodická a administrativní podpora aktérů a partnerů projektů
Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání, ekonomický nebo technický směr výhodou -pozice je vhodná i pro absolventy; velmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project); organizační, analytické a komunikační schopnosti; odolnost vůči stresu, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce; zájem se nadále rozvíjet; aktivní znalost anglického jazyka výhodou
Nabízíme: práci v příjemném univerzitním prostředí a kolektivu pracovníků; smlouvu na dobu určitou s perspektivou trvalého zaměstnání; motivační finanční ohodnocení ;
zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání i bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců JU přímo v kampusu), viz www.jcu.cz
Přihláška musí obsahovat: - strukturovaný životopis; motivační dopis; kopie dokladů o dosaženém vzdělání
Předpokládaný nástup: 1. 5. 2019 nebo dle dohody

Přihlášku s požadovanými dokumenty zasílejte na e-mail: horejsi@jcu.cz pod značkou "Junior projektový manažer/manažerka" nejpozději do 10. dubna 2019.

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBranišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-22T03:26:31

Společnost

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Kontakt : Jitka Hořejší
  • Adresa : Branišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Klíčová slova

pozice

projektový

motivační

znalost

office

finanční

projektů

výběrové

zvýhodněné

dovolené