PopisHledáme šikovné brigádníky (DPP,DPČ) na dlouhodobou výpomoc ve skladě.
Náplň práce:
- skenování materiálu
- úklid skladu
- manipulace s materiálem
Požadujeme:
- pečlivost
- zkušenosti s prací ve skladě a řízením VZV výhodou
- důslednost
- učenlivost

Časté nošení těžkých břemen
- nástup možný IHNED

Případní zájemci mohou zaslat životopis na e-mail: sona.vostra@impulsesupplychain.com Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěImpulse Logistics s.r.o. 002, Osada Dukla 264, Újezdeček, 415 01 Teplice 1 Mzda minimálně130 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-02T02:33:44

Společnost

Impulse Logistics s.r.o.
  • Impulse Logistics s.r.o.
  • Kontakt : Soňa Vostrá
  • Telefon : +420 724 454 205
  • E-mail : sona.vostra@impulsesupplychain.com
  • Adresa : Impulse Logistics s.r.o. 002, Osada Dukla 264, Újezdeček, 415 01 Teplice 1

Klíčová slova

hledáme

skladě

životopis

zaslat

zájemci

ihnedpřípadní

možný

nástup

břemen

těžkých