PopisFirma Svět oken, s.r.o. přijme do svého kolektivu kalkulanta/tku pro pobočku v Jablonci nad Nisou.
Požadavky:
- SŠ vzdělání
- obchodní nadání s orientací na výsledek
- samostatnost, komunikativnost
- znalost práce na PC
- praxe v oboru a administrativě výhodou
Náplň práce:
- administrativní činnost
- evidence nabídek a poptávek
- kalkulace nabídek
Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení
- práci v dynamicky se rozvíjející firmě
- možnost seberealizace a profesního růstu Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSVĚT OKEN s.r.o. Jablonec, Anenské náměstí 3049/6, 466 01 Jablonec nad Nisou 1 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-22T03:26:31

Společnost

SVĚT OKEN s.r.o.
  • SVĚT OKEN s.r.o.
  • Kontakt : Monika Klasová
  • Adresa : SVĚT OKEN s.r.o. Jablonec, Anenské náměstí 3049/6, 466 01 Jablonec nad Nisou 1

Klíčová slova

práce

firma

odpovídající

administrativní

činnost

evidence

nabídek

poptávek

kalkulace