PopisPROGRAMÁTOR ASP. Net
Požadavky:
- Základní zkušenosti s programovacími jazyky (preferován C# ASP.Net).
- Základy práce s relačními databázemi a znalost DB návrhu (preferován MS SQL).
- Základní přehled webových technologií (HTML,CSS, javascript).
- Zaměstnanec je v případě nástupu na svou práci zaškolen.
Náplň práce: Programování v týmu. Práce na informačním systému v prostředí ASP.Net

Nabízíme: Příspěvek na důchodové pojištění (výše dle doby trvání prac. poměru), služební mobil k soukromým účelům, pružnou pracovní dobu , homeoffice

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSoPHIS a.s. - Dvůr Králové nad Labem, 17. listopadu 2657, 544 01 Dvůr Králové nad Labem Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

SoPHIS a.s.
  • SoPHIS a.s.
  • Kontakt : Robert Šec
  • Telefon : +420 736 621 040
  • E-mail : sec@sophis.cz
  • Adresa : SoPHIS a.s. - Dvůr Králové nad Labem, 17. listopadu 2657, 544 01 Dvůr Králové nad Labem

Klíčová slova

práce

základní

preferován

programátor

doby

informačním

systému

prostředí

aspnetnabízímepříspěvek

důchodové