PopisKontakt zasláním životopisu s průvodním dopisem na e-mail kariera@matrix-as.cz.
Požadujeme:
- aktivní přístup, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
Náplň práce
- řízení svěřeného úseku
- dohled nad správností účtování
- kontrola práce podřízených
- komunikace s auditory a orgány státní správy
- efektivní podílení se na zlepšování daných procesů
- dohled nad dodržováním daných předpisů
- příprava závěrek
Nabízíme:
- zázemí silné, ryze české společnosti, motivující systém odměňování
- služební automobil, notebook, telefon.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTřebešov 1, 516 01 Rychnov nad Kněžnou Mzda minimálně40000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-26T02:17:59

Společnost

MATRIX a.s.
  • MATRIX a.s.
  • Kontakt : Martin Bárta
  • E-mail : kariera@matrix-as.cz
  • Adresa : Třebešov 1, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

Klíčová slova

daných

dohled

kontakt

závěrek nabízíme

efektivní

podílení

zlepšování

procesů

dodržováním

předpisů