PopisNáplň práce:
•Řízení malého dodávkového vozidla
•Provádění běžné údržby vozidla
•Přebírání, nakládání, vykládání zásilek
•Vyzvedávání reklamovaného zboží
•Naskladňování, vyskladňování zboží
•Komunikace se zákazníky

Požadavky:
•ÚSV / SOU
•ŘP skupiny B - praxe v řízení motorového vozidla
•Technické znalosti v oblasti autodílů vítány
•Zodpovědnost, komunikační schopnosti
•Počítačová gramotnost - obsluha firemního SW

Nabízíme:
•Zaměstnání na HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
•Navýšení mzdy po zapracování
•Příspěvek na stravování, dovolená navíc a další zaměstnanecké benefity
•Práce v příjemném kolektivu, zaškolení na pozici

Kontaktní osoby:
•Vedoucí pobočky Domažlice: Jiří Zenefels, mobil: 739 530 720, e-mail: jiri.zenefels@apm.cz
•Personalistka: Andrea Blahníková, tel.: 379 302 929

Pokud Vás zaujala naše pracovní nabídka, zašlete Váš strukturovaný životopis na e – mail:job@apm.cz, předmět zprávy:Řidič, skladník, prodejce_ Domažlice.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAPM Automotive s.r.o. - Domažlice, Masarykova 181, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-22T18:48:00

Společnost

APM Automotive s.r.o.
  • APM Automotive s.r.o.
  • Kontakt : Jiří Zenefels
  • Telefon : +420 379 720 093;739 530 720
  • Adresa : APM Automotive s.r.o. - Domažlice, Masarykova 181, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice 1

Klíčová slova

domažlice

náplň

příjemném

pobočky

osoby vedoucí

pozicikontaktní

zaškolení

kolektivu

benefity práce

zenefels