PopisNÁPLŇ PRÁCE: administrativa v oblasti zdravotního vykazování pojišťovnám, zodpovědnost za individuální plánování v sociální oblasti - zaučíme. Požadujeme schopnost samostatného rozhodování, chuť učit se nové věcí, profesionální přístup k plnění úkolů, vstřícný přístup k pacientům/klientům - vysoká míra empatie, schopnost pracovat v týmu, zájem o práci na PC
POŽADAVKY: odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry (lze zdravotní asistent), vzdělání v oblasti sociální práce - výhodou SŠ či VŠ v oboru, lze nahradit praxí, možnost i zaučení
NABÍZÍME: možnost odměn za nadstandartní pracovní výkony, 5 týdnů dovolené, obědy v organizaci v ceně 13,-- Kč, příspěvky na kulturní a sportovní akce, možnost stabilního zaměstnání, příspěvková organizace zaručuje stabilní růst platů dle státních tabulek.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZámecká 500, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl Mzda minimálně22800 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-23T03:08:14

Společnost

Centrum sociální pomoci města Litomyšl
  • Centrum sociální pomoci města Litomyšl
  • Kontakt : Alena Fiedlerová
  • Telefon : +420 602 520 707
  • E-mail : reditel@csplitomysl.cz
  • Adresa : Zámecká 500, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl

Klíčová slova

oblasti

možnost

lze

sociální

práce

schopnost

přístup

platů

obědy

vzdělání