PopisNáplň práce:
Přijímání žádostí na nové nebo revidované výrobky
Projednávání požadavků zákazníka a jejich optimalizace
Odpovědnost za kompatibilitu vybraných komponentů a použitelnost celého výrobku
Příprava vzorků a kalkulací pro marketing
Příprava interní dokumentace pro nový výrobek nebo revizi stávajícího výrobku
Příprava referenčních vzorků a jejich revize
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického / ekonomického směru
Praxe na technické pozici výhodou
Středně pokročilá znalost anglického jazyka
Schopnost inovačního myšlení
Schopnost a ochota pracovat v týmu
Nabízíme:
Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti
Možnost odborného růstu a profesního rozvoje
Odpovídající platové ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
Příjemné pracovní prostředí
Zástup za mateřskou dovolenou
Nástup dle dohody
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěARROW International CR, a.s. - Odštěpný závod Žďár nad Sázavou, Jamská 2359/47, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně29000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-22T12:40:33

Společnost

ARROW International CR, a.s.
  • ARROW International CR, a.s.
  • Kontakt : Darina Hemzová
  • Adresa : ARROW International CR, a.s. - Odštěpný závod Žďár nad Sázavou, Jamská 2359/47, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

vzorků

výrobku příprava

společnosti možnost

znalost

anglického

jazyka schopnost

inovačního

myšlení schopnost

ochota

pracovat