PopisVÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
Pracovní pozice: Administrátor/ka knihovního systému
Pracovní náplň: správa knihovního informačního systému a návazných informačních systémů,
analýza uživatelských požadavků a návrh řešení v oblasti úpravy softwaru,
úprava nastavení knihovních informačních systémů s ohledem na jejich možnosti a omezení (zpravidla v součinnosti s dodavateli těchto systémů, správcem OS a databáze),
dohled nad provozovanými aplikacemi, provozem a zálohováním databáze.
Hlavní odpovědnosti: správa knihovního systému Aleph včetně správy databáze,
dohled nad provozem databáze a jejím zálohováním,
úprava konfigurace na základě požadovaných změn v souladu s koncepcí a architekturou,
analýza požadavků od koncových uživatelů a analýza zjištěných chyb, technická podpora klíčových uživatelů.
Požadavky: SŠ/VŠ, ideálně technického směru,
zkušenosti s vývojem informačních systémů nebo webových aplikací, se správou databází,
znalost jazyka SQL,
znalost databáze Oracle výhodou,
znalost webových technologií jako je HTML, CSS, JavaScript, XML,
zkušenosti s OS Linux a základní znalost administrace OS Windows,
znalost knihovnických procesů výhodou,
analytické myšlení a týmovou spolupráci, pečlivost a spolehlivost, všeobecný rozhled v IT,
základní znalost anglického jazyka.
Nabízíme: práci v příjemném univerzitním prostředí a kolektivu pracovníků,
smlouvu na dobu určitou s perspektivou trvalého zaměstnání,
mzdové zařazení podle platného mzdového předpisu JU.
zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání i bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců JU přímo v kampusu), viz www.jcu.cz.

Předpokládaný nástup: červen 2019 nebo dle dohody
Motivační dopis se strukturovaným životopisem a kopií dokladů o vzdělání zasílejte pod značkou „Administrátor knihovního systému“ na e-mail: horejsi@jcu.cz nejpozději do 19.4.2019. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBranišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-22T03:26:31

Společnost

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Kontakt : Jitka Hořejší
  • Adresa : Branišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Klíčová slova

knihovního

systémů

systému

informačních

provozem

databáze

znalost

správa

webových

databáze dohled